ŞCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE ENESCU"

NĂVODARI

NOTA! Acest site folosește cookies.

Continuarea navigarii inseamna acceptul. Learn more

I understand

Va multumim ca vizitati website-ul nostru. Speram ca veti fi incantati sa aflati mai multe despre Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari, precum si despre serviciile si produsele noastre.
Dorim sa va informam ca Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari este inregistrata in registrul de evidenta a prelucrarii datelor cu caracter personal al Autoritatii Nationale de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal (ANSPDCP) sub nr. registru general - 0012643, Nr. infochiosk - 860 80123976 din 26.05.2015.

Prin aceasta “Politica de confidentialitate” ne angajam sa furnizam utilizatorilor informatii clare si complete despre datele pe care le colectam prin intermediul domeniului web www.sc-georgeenescu-navodari.ro si despre modul in care aceste date sunt stocate si folosite de catre compania noastra, dar si de catre partenerii nostri (retele de publicitate). “Politica de confidentialitate” explica, de asemenea, modul in care utilizatorul poate gestiona preferintele legate de navigarea pe Internet si politica de cookies.
Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari respecta dreptul la intimitate al persoanelor care viziteaza site-ul nostru si comunica cu noi pe cale electronica. Am dezvoltat astfel aceasta “Politica de confidentialite” cu scopul de a va informa asupra modului in care www.sc-georgeenescu-navodari.ro colecteaza, foloseste si proceseaza informatiile cu caracter personal.
Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu practicile descrise in aceasta “Politica de Confidentialitate”. Daca nu sunteti de acord cu aceasta politica de confidentialitate, va rugam sa nu utilizati acest site. Ne rezervam dreptul de a face modificari la aceasta politica de confidentialitate in orice moment. Orice modificari vor fi postate in aceasta politica de confidentialitate, iar modificarile se vor aplica pentru activitati si informatii colectate ulterior publicarii. Va incurajam sa revedeti periodic aceasta politica de confidentialitate pentru a va asigura ca sunteti informati cu privire la orice schimbari si la modul in care informatiile pot fi utilizate.
Informatii colectate de www.sc-georgeenescu-navodari.ro
Pentru a realiza campanii publicitare mai apropiate de interesele dumneavoastra prin intermediul unor terte parti, in speta reteaua de publicitate Google, colectam o adresa IP, paginile web vizitate, data si ora la care au fost vizualizate, cat si interactiunea cu continutul de pe acest domeniu web, respectiv www.sc-georgeenescu-navodari.ro. Tehnologiile folosite pentru a colecta aceste date sunt cookies.
Ce sunt cookie-urile?
Un “Internet Cookie” (termen cunoscut si ca “browser cookie” sau “HTTP cookie” sau pur si simplu“cookie”) este un fisier de mici dimensiuni, format din litere si numere, care va fi stocat pe computerul, terminalul mobil sau alte echipamente ale unui utilizator de pe care se acceseaza Internetul. Cookie-ul este instalat prin solicitarea emisa de către un web-server unui browser (ex: Internet Explorer, Chrome) si este complet “pasiv” (nu contine programe software, virusi sau spyware si nu poate accesa informatiile de pe hard-disk-ul utilizatorului). Un cookie este format din 2 parti: numele si continutul sau valoarea cookie-ului. Mai mult, durata de existenta a unui cookie este determinata; tehnic, doar webserverul care a trimis cookie-ul il poate accesa din nou in momentul in care un utilizator se intoarce pe website-ul asociat webserverului. Datorita cookie-urilor, site-ul retine, pe o perioada de timp, actiunile si preferintele dumneavoastra (login, limba, dimensiunea caracterelor si alte preferinte de afisare). Astfel nu mai trebuie sa le reintroduceti ori de cate ori reveniti la site sau navigati de pe o pagina pe alta.
Cum si de ce folosim cookie-uri?
Folosim cookies pentru a imbunatati utilizarea si functionalitatea site-urilor noastre si pentru a intelege mai bine modul in care vizitatorii utilizeaza aceste site-uri, precum si serviciile oferite de catre acestea. Stocarea de cookies pe calculatorul dumneavoastra ne ofera o modalitate usoara si convenabila pentru a personaliza sau a imbunatati experienta dumneavoastra pe site-urile noastre si pentru a face urmatoarea vizita mai placuta.
Cum pot opri cookie-urile?
Utilizatorii isi pot configura browserul sa respinga fisierele cookie. Dezactivarea si refuzul de a primi cookie-uri pot face anumite sectiuni sau pagini ale site-ului impracticabile sau dificil de vizitat si folosit. Mai multe informatii despre cookie-uri puteti gasi pe site-ul www.allaboutcookies.org sau http://www.youronlinechoices.com/ro.

Ce tipuri de Cookie-uri sunt folosite?
In urmatorul tabel gasiti clasificarea si descrierea Cookie-uri folosite pe site-ul www.sc-georgeenescu-navodari.ro:

 

Utilizam aceste informatii descrise mai sus si pentru a personaliza mai bine tipul de publicitate pe care un utilizator l-ar putea vedea pe alte domenii web. De asemenea, colectam date anonime din cookies, in scopul de a identifica cat mai multe segmente de public, lucru care ii permite retelei de publicitate Google sa selectioneze cat mai relevant audienta online.
E-mail marketing
In urma rezervarilor pe care vizitatorii le fac pe site-ul nostru prin modulul de rezervari, dar si prin intermediul tuturor formularelor de pe site, www.sc-georgeenescu-navodari.ro colecteaza adresele de email, insa le pastreaza confidentialitatea, cu scopul de a va trimite newslettere despre noutati si oferte, oferind in acelasi timp optiunea de dezabonare prin intermediul fiecarui newsletter. Va asiguram ca adresele de email folosite de dumneavoastra pe site nu vor fi instrainate catre terte parti.
Daca Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari a obţinut in mod direct adresa de posta electronica a unui client, cu ocazia vanzarii catre acesta a unui produs sau serviciu, in conformitate cu prevederile Legii nr. 677/2001, Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari poate utiliza adresa respectiva, in scopul efectuarii de comunicari comerciale referitoare la produse sau servicii similare, cu condiţia de a oferi in mod clar si expres clientilor posibilitatea de a se opune printr-un mijloc simplu si gratuit unei asemenea utilizari, atat la obtinerea adresei de posta electronica, cat si cu ocazia fiecarui mesaj, in cazul in care clientul nu s-a opus initial. Fiecare e-mail trimis de Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari va da de fiecare data posibilitatea de a refuza in orice moment continuarea primirii unor e-mail-uri cu subiect de marketing.
Pentru orice solicitare sau intrebare privind datele dumneavoastra cu caracter personal, va rugam sa ne contactati prin e-mail la contactenescunav@gmail.com,  sau prin telefon la 0241 / 760412.

                               Să fim o echipă!

                                       Să fim competitivi!

                                                       Să fim îndrăzneți!

Şcoala Gimnazială „George Enescu” Năvodari

Rezultate olimpiade școlare

 

Etapa județeană / an școlar 2018-2019

Nr. crt.

Olimpiada

Numele și prenumele elevului

Clasa

Premiul / mențiune

Profesor îndrumător

1.      

Olimpiada de lectură ca abilitate de viață

NICHEI Sara

V

Mențiune

POPA Cristina

2.      

IGNAT Raluca

VI

Mențiune

POPA Cristina

3.      

MIHAI Cosmin

VI

Mențiune

IANȚUC Liliana

4.      

MAFTEI Cristina

VI

Mențiune

POPA Cristina

5.      

DUMINICĂ Bianca

VI

Mențiune

IANȚUC Liliana

6.      

ANDREI Cristian Antonio

VII

Mențiune

IANȚUC Liliana

7.      

ARDELEANU Bianca

VII

Mențiune

IANȚUC Liliana

8.      

CHIRAZI Gabriel

VII

Mențiune

POPA Cristina

9.      

MUNTEANU Flavia

VII

Mențiune

POPA Cristina

10.  

GUZU Antonia

VIII

Mențiune

IANȚUC Liliana

11.  

VOICULESCU Maria

VIII

Mențiune

IANȚUC Liliana

12.  

Olimpiada de limba și literatura română

BACIU Aida

V

Mențiune

MĂRGĂRIT Alina

13.  

CEABUCA Rebeca

V

Mențiune

IANȚUC Liliana

14.  

MANEA Luiza Maria

VI

Mențiune

IANȚUC Liliana

15.  

ATANASOV Daniela

VII

Mențiune

MĂRGĂRIT Alina

16.  

MICLE Beniamin

VIII

Mențiune

IANȚUC Liliana

17.  

Olimpiada de lingvistică

IGNAT Raluca

VI

I / CALIFICAT  ETAPA  NAȚIONALĂ

POPA Cristina

18.  

Concursul național ,,Cultură și spiritualitate românească”

CEABUCA Rebecca

V

III

IANȚUC Liliana

19.  

Olimpiada de limba engleză

MUNTEANU Sofia

VII

I

URDEA Monica

20.  

NICHIFOR Viviana Andreea

VIII

III

URDEA Monica

21.  

CIOVNICU Radu George

VIII

III

URDEA Monica

22.  

ASĂVOAE Cosmin Ștefan

VIII

III

URDEA Monica

23.  

MARCU Cosmin

VIII

Mențiune

STĂNESCU Melania

24.  

Olimpiada de limba franceză

HUSEA Angela Ruxandra

VIII

Mențiune

MITRAN Luminița

25.  

Olimpiada de fizică

TANASI Robert

VI

III

OPREA Camelia

26.  

BERLEA Mircea Ștefan

VI

Mențiune

OPREA Camelia

27.  

SARCHIZIAN Sergiu Andrei

VI

Mențiune

OPREA Camelia

28.  

ANDREI Cristian Antonio

VII

Mențiune

OPREA Camelia

29.  

ANTIPOV Răzvan Mihai

VII

Mențiune

OPREA Camelia

30.  

CALINOVICI Anna

VII

Mențiune

OPREA Camelia

31.  

CHIRAZI Gabriel

VII

Mențiune

OPREA Camelia

32.  

CODREANU Cătălina

VII

Mențiune

OPREA Camelia

33.  

TĂNASE Maria Antonela

VII

Mențiune

OPREA Camelia

34.  

COSTEA Maria Cristina

VIII

III

OPREA Camelia

35.  

MICLE Beniamin

VIII

Mențiune

OPREA Camelia

36.  

Olimpiada de istorie

REITU Răzvan

VIII

I  / CALIFICAT  ETAPA  NAȚIONALĂ

NICOLAU Nina

37.  

COSTEA Maria Cristina

VIII

III

NICOLAU Nina

38.  

ASĂVOAE Cosmin

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

39.  

ȘTEFLEA Alexandru Daniel

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

40.  

Olimpiada de religie

CRISTIA Andreea Ioana

V

Mențiune

CIORNEA Lăcrămioara

41.  

Olimpiada de educație tehnologică

HURMUZACHE Vlad

VIII

Mențiune

JĂRPĂLĂU-TATARCIUC Ștefana

42.  

Concursul național ,,Călători prin istorie”

CARDIELLO Ana Maria

V

Mențiune

ȘTEFU Dumitru

MECU Lucia

VII

Mențiune

ȘTEFU Dumitru

BURCEA Isabela

VII

II

NICOLAU Nina

ANTIPOV Răzvan

VII

II

NICOLAU Nina

ANDREI Cristian Antonio

VII

II

NICOLAU Nina

GHERASIM Ștefania

VIII

II

NICOLAU Nina

43.  

ASĂVOAE Cosmin

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

44.  

COSTEA Maria Cristina

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

45.  

CONCURSUL DE MATEMATICĂ TOMIS

Ursache Andrei

V

Mențiune

Tudorache Daniela

46.  

CONCURS DE FIZICĂ CREATIVĂ ,,ȘTEFAN PROCOPIU”

BERLEA Mircea, TĂNASI Robert, SARCHIZIAN Sergiu-Andrei

VI

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Arhimede , Diploma Edison, Diploma Einstein

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

47.  

CHIRAZI Gabriel, CALINOVICI Anna, TĂNASE Maria-Antoanela

VII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Procopiu, Diploma Einstein

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

48.  

ANDREI Antonio, Antipov Răzvan, CHIRILĂ Roberto

VII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Arhimede

OPREA Camelia

49.  

NECHIFOR Ștefan, IACOB Claudia, Oprea Alexia

VII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Einstein

OPREA Camelia

50.  

CIURARU Clara-Cristina, MICLE Beniamin. Petian Simona

VIII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Procopiu, Diploma Galilei

Diploma Arhimede, Diploma Edison

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

51.  

COSTEA Maria-Cristina, CIOCAN Andrei, ASĂVOAE Cosmin

VIII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Procopiu, Diploma Galilei

Diploma Arhimede, Diploma Edison

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

52.  

RĂILEANU Anne Mary, SPILCEA Emilia

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Procopiu

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

53.  

SMARANDA Diana, CÎRLIG Mădălina,

VIII

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Procopiu

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

54.  

GENES Enya, ILIE Amalia

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Copernic

OPREA Camelia

55.  

BALINCA Teodora, VASILIU Alexandra Maria

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Arhimede

OPREA Camelia

56.  

FILIP Sebastian Emanuel

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Joules Vernes

OPREA Camelia

57.  

CONCURS DE FIZICĂ CREATIVĂ ,,ȘTEFAN PROCOPIU

AIRIMIOAEI Cosmina, STOICULESCU Diana

VIII

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Joules Vernes

OPREA Camelia

58.  

BURCEA Isabela

VII

CREAȚII LITERARE

Diploma Joules Vernes

OPREA Camelia

59.  

MIHAI Daria, MOLDOVEANU Crina, POTELEANU Cosmina

VII

CREAȚII LITERARE

Diploma Copernic

OPREA Camelia

60.  

FOCA Denisa

REFERATE PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Newton

ACSEIT Meral

61.  

CRISTEA Teia, MUNTEANU Flavia

VII

REFERATE PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Joules Vernes

ACSEIT Meral

62.  

CONCURSUL NAȚIONAL G. E. PALADE

BERLEA Mircea

VI

II

SÎRGHIE Livia

NAZÎRU Cosmin

VI

Mențiune

SÎRGHIE Livia

PETRE Bianca

V

III

CIUCHE Iulia

63.  

CONCURSUL DE  CHIMIE ,,RALUCA RIPAN”

CHIRAZI Gabriel

VII

ENIU Ofelia

 

 

Şcoala Gimnazială „George Enescu” Năvodari

Rezultate olimpiade școlare

Etapa județeană / an școlar 2018-2019

Nr. crt.

Olimpiada

Numele și prenumele elevului

Clasa

Premiul / mențiune

Profesor îndrumător

1.      

Olimpiada de lectură ca abilitate de viață

NICHEI Sara

V

Mențiune

POPA Cristina

2.      

IGNAT Raluca

VI

Mențiune

POPA Cristina

3.      

MIHAI Cosmin

VI

Mențiune

IANȚUC Liliana

4.      

MAFTEI Cristina

VI

Mențiune

POPA Cristina

5.      

DUMINICĂ Bianca

VI

Mențiune

IANȚUC Liliana

6.      

ANDREI Cristian Antonio

VII

Mențiune

IANȚUC Liliana

7.      

ARDELEANU Bianca

VII

Mențiune

IANȚUC Liliana

8.      

CHIRAZI Gabriel

VII

Mențiune

POPA Cristina

9.      

MUNTEANU Flavia

VII

Mențiune

POPA Cristina

10.  

GUZU Antonia

VIII

Mențiune

IANȚUC Liliana

11.  

VOICULESCU Maria

VIII

Mențiune

IANȚUC Liliana

12.  

Olimpiada de limba și literatura română

BACIU Aida

V

Mențiune

MĂRGĂRIT Alina

13.  

CEABUCA Rebeca

V

Mențiune

IANȚUC Liliana

14.  

MANEA Luiza Maria

VI

Mențiune

IANȚUC Liliana

15.  

ATANASOV Daniela

VII

Mențiune

MĂRGĂRIT Alina

16.  

MICLE Beniamin

VIII

Mențiune

IANȚUC Liliana

17.  

Olimpiada de lingvistică

IGNAT Raluca

VI

I / CALIFICAT  ETAPA  NAȚIONALĂ

POPA Cristina

18.  

Concursul național ,,Cultură și spiritualitate românească”

CEABUCA Rebecca

V

III

IANȚUC Liliana

19.  

Olimpiada de limba engleză

MUNTEANU Sofia

VII

I

URDEA Monica

20.  

NICHIFOR Viviana Andreea

VIII

III

URDEA Monica

21.  

CIOVNICU Radu George

VIII

III

URDEA Monica

22.  

ASĂVOAE Cosmin Ștefan

VIII

III

URDEA Monica

23.  

MARCU Cosmin

VIII

Mențiune

STĂNESCU Melania

24.  

Olimpiada de limba franceză

HUSEA Angela Ruxandra

VIII

Mențiune

MITRAN Luminița

25.  

Olimpiada de fizică

TANASI Robert

VI

III

OPREA Camelia

26.  

BERLEA Mircea Ștefan

VI

Mențiune

OPREA Camelia

27.  

SARCHIZIAN Sergiu Andrei

VI

Mențiune

OPREA Camelia

28.  

ANDREI Cristian Antonio

VII

Mențiune

OPREA Camelia

29.  

ANTIPOV Răzvan Mihai

VII

Mențiune

OPREA Camelia

30.  

CALINOVICI Anna

VII

Mențiune

OPREA Camelia

31.  

CHIRAZI Gabriel

VII

Mențiune

OPREA Camelia

32.  

CODREANU Cătălina

VII

Mențiune

OPREA Camelia

33.  

TĂNASE Maria Antonela

VII

Mențiune

OPREA Camelia

34.  

COSTEA Maria Cristina

VIII

III

OPREA Camelia

35.  

MICLE Beniamin

VIII

Mențiune

OPREA Camelia

36.  

Olimpiada de istorie

REITU Răzvan

VIII

I  / CALIFICAT  ETAPA  NAȚIONALĂ

NICOLAU Nina

37.  

COSTEA Maria Cristina

VIII

III

NICOLAU Nina

38.  

ASĂVOAE Cosmin

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

39.  

ȘTEFLEA Alexandru Daniel

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

40.  

Olimpiada de religie

CRISTIA Andreea Ioana

V

Mențiune

CIORNEA Lăcrămioara

41.  

Olimpiada de educație tehnologică

HURMUZACHE Vlad

VIII

Mențiune

JĂRPĂLĂU-TATARCIUC Ștefana

42.  

Concursul național ,,Călători prin istorie”

CARDIELLO Ana Maria

V

Mențiune

ȘTEFU Dumitru

MECU Lucia

VII

Mențiune

ȘTEFU Dumitru

BURCEA Isabela

VII

II

NICOLAU Nina

ANTIPOV Răzvan

VII

II

NICOLAU Nina

ANDREI Cristian Antonio

VII

II

NICOLAU Nina

GHERASIM Ștefania

VIII

II

NICOLAU Nina

43.  

ASĂVOAE Cosmin

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

44.  

COSTEA Maria Cristina

VIII

Mențiune

NICOLAU Nina

45.  

CONCURSUL DE MATEMATICĂ TOMIS

Ursache Andrei

V

Mențiune

Tudorache Daniela

46.  

CONCURS DE FIZICĂ CREATIVĂ ,,ȘTEFAN PROCOPIU”

BERLEA Mircea, TĂNASI Robert, SARCHIZIAN Sergiu-Andrei

VI

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Arhimede , Diploma Edison, Diploma Einstein

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

47.  

CHIRAZI Gabriel, CALINOVICI Anna, TĂNASE Maria-Antoanela

VII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Procopiu, Diploma Einstein

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

48.  

ANDREI Antonio, Antipov Răzvan, CHIRILĂ Roberto

VII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Arhimede

OPREA Camelia

49.  

NECHIFOR Ștefan, IACOB Claudia, Oprea Alexia

VII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Einstein

OPREA Camelia

50.  

CIURARU Clara-Cristina, MICLE Beniamin. Petian Simona

VIII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Procopiu, Diploma Galilei

Diploma Arhimede, Diploma Edison

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

51.  

COSTEA Maria-Cristina, CIOCAN Andrei, ASĂVOAE Cosmin

VIII

TEHNICI DE LABORATOR

Diploma Procopiu, Diploma Galilei

Diploma Arhimede, Diploma Edison

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

52.  

RĂILEANU Anne Mary, SPILCEA Emilia

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Procopiu

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

53.  

SMARANDA Diana, CÎRLIG Mădălina,

VIII

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Procopiu

Calificați la etapa interjudețeană, Iași

OPREA Camelia

54.  

GENES Enya, ILIE Amalia

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Copernic

OPREA Camelia

55.  

BALINCA Teodora, VASILIU Alexandra Maria

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Arhimede

OPREA Camelia

56.  

FILIP Sebastian Emanuel

VI

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Joules Vernes

OPREA Camelia

57.  

CONCURS DE FIZICĂ CREATIVĂ ,,ȘTEFAN PROCOPIU

AIRIMIOAEI Cosmina, STOICULESCU Diana

VIII

COMPOZIȚII PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Joules Vernes

OPREA Camelia

58.  

BURCEA Isabela

VII

CREAȚII LITERARE

Diploma Joules Vernes

OPREA Camelia

59.  

MIHAI Daria, MOLDOVEANU Crina, POTELEANU Cosmina

VII

CREAȚII LITERARE

Diploma Copernic

OPREA Camelia

60.  

FOCA Denisa

REFERATE PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Newton

ACSEIT Meral

61.  

CRISTEA Teia, MUNTEANU Flavia

VII

REFERATE PE TEME ȘTIINȚIFICE

Diploma Joules Vernes

ACSEIT Meral

62.  

CONCURSUL NAȚIONAL G. E. PALADE

BERLEA Mircea

VI

II

SÎRGHIE Livia

NAZÎRU Cosmin

VI

Mențiune

SÎRGHIE Livia

PETRE Bianca

V

III

CIUCHE Iulia

63.  

CONCURSUL DE  CHIMIE ,,RALUCA RIPAN”

CHIRAZI Gabriel

VII

ENIU Ofelia

_______________________________________________________________________________________________________________________

Scoala Gimnaziala "George Enescu" Navodari

Constanta, Navodari, Str. Culturii, nr.25

CIF 4700970

Program de functionare: Luni - Vineri orele 9. 00 - .17.00

ANPC

Politica de confidentialitate