ANUL ȘCOLAR 2019-2020

COMISII METODICE – nivel gimnazial

  • ARIA CURRICULARĂ LIMBĂ ȘI COMUNICARE

responsabil - prof. limba română Liliana Ianțuc

PROFESORI LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ:  Mărgărit Alina- Magdalena, Popa Cristina, Anuí Lenuta

PROFESORI LIMBA ENGLEZĂ:Urdea Monica, Lefter Violeta, Tănăselea Orhean Ilinca Mihaela, Diaconescu Roxana

PROFESORI LIMBA FRANCEZĂ: Butuman Manuela, Mitran Luminița, Jacotă Andreea

  • ARIA CURRICULARĂ MATEMATICĂ ȘI ȘTIINȚE

responsabil   -  prof. matematică Voicu Daniel

PROFESORI MATEMATICĂ: Malanca Doina, Cînța Ileana- Lucia, Calapod Dumitra,Tudorache Daniela, Burci Ionuț

PROFESORI FIZICĂ: Oprea Camelia, Dumitrache Ionela

PROFESORI CHIMIE:Eniu Ofelia, Dumitrache Ionela

PROFESORI BIOLOGIE: Sîrghie Livia, Vlăsceanu Iulia

  • ARIA CURRICULARĂ OM ȘI SOCIETATE

responsabil - prof. religie CIORNEA LĂCRĂMIOARA

PROFESORI GEOGRAFIE: Dumitru Vasilica, Hodorog Cristina

PROFESORI ISTORIE: Sandu Iulia, Nicolau Nina, Nițu Iulian

PSIHOLOG ȘCOLAR - Grosu Georgiana

PROFESORI RELIGIE:Paraschiv Constantin, Ciornea Lăcrămioara,Dumitrache Nicoleta Cristina

  •       ARIA CURRICULARĂ ARTE, EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ

responsabil  - prof. educație muzicală Ulier Rodica

PROFESOR EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ - Jărpălău- Tatarciuc Ștefana

        PROFESOR DESEN: Lupașcu Loredana

PROFESORI EDUCAȚIE FIZICĂ : Pererva Robert, Vuap Sever,  Vasile Irina, Zaharia Diana

                                                    

COMISII METODICE – nivel primar

  • RESPONSABIL - prof. înv. primar smaranda anișoara
PREG. A AGAPIE SMARANDA
PREG. B PERERVA MIHAELA
PREG. C ANDREI ZOIȚA
PREG. D FEDULOV ELENA
PREG. E CIOHODARU SIMONA

 

I A lazăr ofelia
I B frătică elena
I C alexe manuela
I D fodor mihaela
I E ciucă maria
Ii A beșa anicuța
ii B ursache iuliana
Ii C alexe raluca
Ii D toader steluța
Ii E crângașu leonida

 

Iii A costea daniela
iiI B sârbu doinița
iiI C ilie alina
iiI D pariza daniela
iiI E ivanciu jenica
Iv A grosu luiza
Iv B smaranda anișoara
Iv C oprea klodiana
Iv D păun anișoara
IV E IVAN ELENA
  •   STRUCTURĂ – GRĂDINIȚĂ PENINSULA
COORDONATOR STRUCTURĂ DRĂGAN LAURA
GRUPA MARE DRĂGAN LAURA
GRUPA MIJLOCIE PĂRĂOANU CRISTIANA